Встановлення замка на коробку перемикання швидкостей та кермо проводиться в одному з авторизованих установчих центрів Bear-Lock. Кваліфіковані фахівці зроблять установку таким чином, що б забезпечити надійний захист автомобіля від угону і максимальну зручність користування замком.

замок на кпш Bear-Lock

 

Установка замка на КПП або кермо займе всього кілька годин

 

Естетичний зовнішній вигляд

При монтажі замку не вносяться ніякі зміни в конструкцію і зовнішній вигляд автомобіля. Встановлений замок на КПШ або кермо органічно вписується в інтер'єр машини.

Кваліфікована установка

Замки на кермо і КПШ встановлюю кваліфіковані установники, навчені фахівцями заводу-виробника Bear-Lock. В результаті установка замку відбувається в найкоротші терміни і встановлений замок захищає автомобіль найкращим чином. Ви можете бути присутнім при установці замка на коробку перемикання швидкостей або кермо, або забрати машину через кілька годин.

Гарантія безпеки

Кожен замок на КПШ або кермо має унікальний ключ. Тисячі варіантів нарізки ключа і циліндра забезпечують додатковий захист від вскриття замку. На додаток до цього дублікат ключа не можливо виготовити копіюванням, для цього буде потрібно картка з унікальним кодом.

 

Етапи монтажу замка на КПШ

Правильна, професійна установка замку на КПШ або кермо не тільки забезпечить комфортне і безпечне користування замком, але гарантує ефективність запобігання викрадення машини.

Демонтаж консолі

Дія, яке вимагає спеціальних знань і навичок, тому рекомендується, щоб установка замку проводіласть в авторизованому установчому центрі.

Встановлення замку на КПШ: демонтаж консолі

 

Встановлення замку на КПШ

Встановлення замка на КПШ

Залежно від моделі машини та замку, вихід замка може розташовуватися на центральній консолі з боку пасажира, з боку водія або у верхній частині.

 

Монтаж замка на КПШ

Метод монтажу замка на КПШ залежить від типу і конструкції механізму перемикання передач. Замок встановлюється на штатні місця і, після регулювання, закріплюється зривними болтами.

монтаж замка на КПШ

 

Встановлення замку на КПШ: захист елементів замку і селектора перемикання передач

Захист елементів замку і селектора перемикання передач

Замок спроектований таким чином, що б надійно запобігти доспут як до деталей замка, так і до механізму перемикання передач.

 

Отвір під личинку замка

В консолі сверлится отвір по вихід замка за допомогою спеціальних інструментів, наданих компанією Bear-Lock.

Встановлення замку на КПШ: отвір під личинку замка

 

замок на КПШ

Кінцевий результат

Встановлений замок на КПШ виглядає естетично, а його робота проста, зручна і ефективна.