Як захистити автомобіль від викрадення?

У випадку, коли мова заходить про безпеку автомобіля немає місця для ризикованих компромісів. Виберіть максимальну безпеку для вашого автомобіля з широким спектром сертифікованих модельних механічних засобів захисту автомобіля «Bear-Lock».

Всі вироби бренду «Bear-Lock» - високоякісна продукція, якість якої підтверджується численними сертифікатами і патентами, в тому числі Мюнхенським центром по технічному контролю TUV (Німеччина). Бренд також отримав визнання провідних імпортерів і виробників автомобілів і є одним з кращих в своєму секторі. В Україні, бренд Bear-Lock представлений трьома типами блокувальних пристроїв: замок на коробку перемикання швидкостейзамок на кермо та блокіратор джойстика для автомобілів BMW і AUDI.

Чому обирають захисні системи Bear-Lock:

Ефективність

Новітні розробки у виробництві блокувальних пристроїв, європейська якість обробки металу, багаторічний досвід на ринку захисту автомобілів, дозволяє стверджувати про те, що механічні протиугінні замки на КПШ та кермо «Bear-Lock» унеможливлює викрадення автомобіля!

Найвища якість

Блокувальні пристрої «Bear-Lock» сертифіковані: німецький сертифікат якості TUV , голландським SCM, а також отримані сертифікати в таких країнах, як Чехія, Угорщина, ПАР, Білорусь та інших.

Досвід

Підприємство «Niedzwiedz-Lock», що представляє бренд «Bear-Lock», засновано в 1981 році. На сьогодні компанія є одним з лідерів, в області механічних блокувальних пристроїв. Компанія має представництва на всій території ЄС, а також в Австралії, Північній Америці та Африці.

Професійне встановлення

Механічні протиугінні замки на КПШ та кермо «Bear-Lock», це пристрої, що відрізняються не тільки високою ефективністю захисту від викрадення автомобіля, але й естетичним виконанням і зручним, щоденним використанням. Встановлюються на штатні отвори автомобіля, не порушуючи інтер’єру салону (замок прихований в консолі).